ÖVRIGT / Smycken / Armband 9445532
nr 944 5532
Armband
silver, Mema, 1950-tal, längd: 18, 5
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 februari 2015
kl 18:06:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver